Kim Milyoner Olmak İster 444. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm ATV 25 Mart 2015

Kim Milyoner Olmak İster
Kim Milyoner Olmak İster'in 444. bölüm fragmanı seyret. Kim Milyoner Olmak İster 444. bölümü 25 Mart 2015 Çarşamba günü ATV ekranlarında olacak. Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümü sesli hd fragman izle.

ATV ekranlarında yayınlanan yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölüm fragmanı izle.

Hangi Bölüm

Kim Milyoner Olmak İster'in 444. bölümü yayınlanacak.

Ne Zaman

Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümü 25 Mart 2015 Çarşamba günü yayınlanacak.

Hangi Kanalda

Kim Milyoner Olmak İster ATV'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Kim Milyoner Olmak İster bir yarışma programıdır.

Sunucu Kim

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Kenan Işık'tır. Kenan Işık dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Programın ilk versiyonu olan Kim 500 Milyar İster'i de o sunmuştu.

Yeni Sunucu Kim

Kim Milyoner Olmak İster'in konuk sunucuları: Zafer Ergin, Halil Ergün, Selçuk Yöntem, Ayhan Sicimoğlu, Murat Bardakçı, Engin Altan Düzyatan, Sinan Çetin, Mazhar Alanson, Ali Taran, Erdal Özyağcılar, Yılmaz Erdoğan, İlber Ortaylı, Haluk Bilginer, Kenan İmirzalıoğlu, Acun Ilıcalı, Halit Kıvanç, Berna Laçin, Özkan Uğur, Fuat Güner,, Behzat Uygur, Erhan Yazıcıoğlu, Eser Yenenler, Ali Sunal, Tamer Karadağlı, Cem Davran, Meltem Cumbul, Ozan Güven

Kuralları Ne

Kim Milyoner Olmak İster'in formatı yabancı menşeilidir. Genel yapısı ve kurallar şöyledir: Programda yarışmacı için 12 soru vardır. 2. ve 7. soru baraj sorulardır. Yarışmacının 3 joker hakkı vardır: yarı yarıya, seyirci ve telefon. 2. barajdan sonra 4. joker olan çift cevap hakkı verilir. Yarışmacı istediği bir anda yarışmadan çekilebilir. Çekildiğinde en son ulaştığı rakamı kazanır. Ancak yanlış cevap verirse en son ulaştığı barajın rakamını kazanır.

Orjinal Adı

Yabancı yarışma uyarlaması olan Kim Milyoner Olmak İster'in orijinal adı: Who Wants to Be a Millionaire

Kim Milyoner Olmak İster yayınlanacak yeni bölümü hakkındaki yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.
Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER