Kayıp 18. Bölüm Özeti Yeni Bölüm Kanal D 27 Ocak 2014

Kayıp
Kayıp'ın 18. bölüm özeti oku. Kayıp 18. bölümü 27 Ocak 2014 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında olacak. Kayıp yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

Falko'dan gelen sürpriz takas teklifi Mehmet'i tekrar hayata bağlar. Artık tek bir amacı vardır o da, gerçekten yaşıyorsa İnci'yi kurtarmak ve annesine kendi yüzünden kaybettiğini düşündüğü kardeşini geri vermektir. Fakat Özlem olmadan bunu başarması çok zordur.

Bu işe bulaşan bir diğer isim olarak avukat Metin de hastanede gözaltında tutulmaktadır. Yeni deliller her ne kadar Metin'i işaret etse de, Mehmet onun Falko'nun patronu olduğuna inanmaz.

Aklı karışan Sedef, Şarmanlar'a gider ve Kerem'e dayısı ile ilgili sorular sorar. Leyla'nın da sıkıştırması ile Kerem, babasına anlattığı her şeyi onlara da anlatır.

Kemal ise Edirne sınırına yakın bir yerde polisler tarafından yakalanır. Leyla daha fazla erteleyemez ve Elmas'a, Bilal'in ölümünü ve arkasındaki gerçekleri açıklar. İki kadın arasında, duygusal anlar yaşanır.

Geride kimseyi bırakmamaya kararlı olan Falko, Hasan, ablası ve Bekir dahil olmak üzere herkesin kaçış planı ile tek tek ilgilenir. Özlem'i de alınca ikisi deniz yolu ile Yunanistan'a kaçacaklardır. Ancak tahmin etmediği bir şey vardır. Mehmet, Özlem'i polisle yaptığı işbirliği sayesinde takas için parmaklıklardan çıkartmıştır. Mehmet, yanında Özlem ile Falko'nun verdiği buluşma yerine gider. Ancak polis Mehmet'in izini kaybetmiştir.

Hangi Bölüm

En son Kayıp'ın 18. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Kayıp'ın son bölümü 27 Ocak 2014 Pazartesi günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Kayıp Kanal D'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Kayıp bir dizidir.

Oyuncular ve Rolleri

Kayıp'ın başrol oyuncuları şöyle: Mete Horozoğlu (Mehmet Kantarcı), Aslı Enver (Özlem Albayrak), İlker Kaleli (Falko Faik Şaşmaz), Dolunay Soysert (Leyla Şarman Özdemir), Kaan Taşaner (Kemal Özdemir)

Kısa Özeti

Kayıp'ın konusu şöyle: Zengin bir ailenin iki çocuğunun polis tarafından evden alınması ancak daha sonra çocuklardan haber alınamaması üzerine yaşanan olaylar.

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER