Bugünün Saraylısı 36. Bölüm Özeti Yeni Bölüm ATV 11 Ekim 2014

Bugünün Saraylısı
Bugünün Saraylısı hakkında detaylı bilgi için linki tıklayabilirsiniz:
Bugünün Saraylısı Dizisi
Bugünün Saraylısı'nın 36. bölüm özeti oku. Bugünün Saraylısı 36. bölümü 11 Ekim 2014 Cumartesi günü ATV ekranlarında olacak. Bugünün Saraylısı yeni bölümü yazılı metin özeti oku.

Silah sesi Katipoğlu Ailesi'nde endişe ve merak uyandırırken, aynı dakikalarda Rezzan ve Süreyya da Savaş'ın psikolojisine tanık olmanın şokundadır. Panikle Ataman Yalı'da yaşanan aile dramının ortasına dalan Ayşen ve Ata, sinirlerin iyice gerilmesine sebep olur. Ayşen sevdiği erkeği o hale getirmenin vicdan azabıyla kıvranırken, Ata da kızına teselli olamamanın çaresizliği içindedir.

Rezzan, Savaş'a kim olduğunu hatırlatarak onu kendisine getirmeye çalışır. Kaybetmeyi bir türlü kabullenemeyen Savaş beklenmedik bir durum yüzünden bir kez daha ölümün kıyısına gelir. Savaş ve Ayşen arasındaki görülmez duvarlar giderek yükselirken, Ece de fırsattan istifade Savaş'la olan arkadaşlığını ilerletir.

Atıf'ın şantajıyla evliliğini sürdürmek zorunda kalan Feride, Selim'in geceyi Neslihan'da geçirdiğini öğrenince yıkılır. Üstelik içinde kopan fırtınaları bastırıp Selim'den Atıf'la ilgili şikayetini geri çekmesini istemek zorundadır.

Yaklaşan bir ihale Ata'nın sürpriz bir ortaklık teklifi almasına yol açarken, Savaş da aynı ihaleye katılma kararı alır. Gelişmeleri yakından takip eden ve ortamı daha da karıştırmanın hesabını güden Türkan, saklanan büyük sırla ilgili gerçeğe ulaşınca fitili ateşlemekten çekinmez. Artık yolun sonuna gelinmiştir. Maskeler atılacak ve gizli kalmış gerçekler ortaya dökülecektir.

Hangi Bölüm

En son Bugünün Saraylısı'nın 36. bölümü yayınlandı.

Ne Zaman

Bugünün Saraylısı'nın son bölümü 11 Ekim 2014 Cumartesi günü yayınlandı.

Hangi Kanalda

Bugünün Saraylısı ATV'de yayınlanıyor.

Türü Nedir

Bugünün Saraylısı bir dizidir.

Yönetmeni Kim

Bugünün Saraylısı'nın yönetmeni Bahadır İnce

Senaristi Kim

Bugünün Saraylısı'nın senaristleri Erkan Birgören, Betül Yağsağan

Yapımcı Şirketi

Bugünün Saraylısı'nın yapımcı şirketi Avşar Film

Oyuncular ve Rolleri

Bugünün Saraylısı'nın başrol oyuncuları şöyle: Selçuk Yöntem (Ata Katiboğlu), Cansu Tosun (Ayşen Yılmaz), Serhat Teoman (Savaş Haznedar), Nazan Kesal (Üftade Katiboğlu)

Tüm Oyuncular

Bugünün Saraylısı Oyuncuları »

Uzun Hikayesi

Bugünün Saraylısı Konusu »

Yorum Yaz
Yorumları Göster

İşlem Yapılıyor...
Henüz yorum eklenmedi!
BÖLÜMLER